Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 60 61 62 63 »

Весна приносить на землю буяння природи, радість квітування, сонце і любов. Так і учні приносять у стіни школи енергію творчості, радість здобутків, упевненість у майбутньому.

Саме такого теплого сонячного дня, 15 березня, школа  гостинно відкрила двері для гостей міського семінару педагогів-організаторів із теми: «Національно-патріотичне виховання як один із пріоритетних напрямків у роботі учнівського самоврядування». Цей захід відкрила методист ІМЦ Воропаєва І.В., яка ознайомила присутніх із роллю учнівського самоврядування в системі національно-патріотичного виховання в умовах навчального закладу. Заступник директора з НВР Малофеєва О.С., презентувала візитку  нашого навчального закладу.

Педагог-організатор Коломієць О.М. поділилася досвідом щодо національно-патріотичного виховання як одного із пріоритетних напрямків у роботі учнівського самоврядування.

У музичній вітальні, яку підготували учитель музики, Чала Л.В. та педагог- організатор Коломієць О.М., радо вітали гостей міського семінару.

Справжнє театралізоване дійство розігралося на сцені актової зали під час презентації шкільного органу самоврядування. Яскраві костюми, акторська майстерність, креативний підхід до написання агітбригади не залишили присутніх байдужими. Справжньою родзинкою семінару стала презентація проекту «Нові часи-нові герої», присвячена воїнам АТО. У глядацькій залі під час перегляду відеороликів  та авторського виконання  варіації  пісні гурту Скрябін «Мамо» гостем заходу, бійцем 9-ої батареї 27 артполку Ткаченком Миколою Вікторовичем,  у багатьох бриніли на очах сльози.

На останок усі присутні поділилися своїми враженнями під час проведення засідання за круглим столом. Щирі слова  подяки педагогів-організаторів міста свідчать про те, що семінар  пройшов на високому рівні.

 

Коломієць О.М., педагог-організатор

Переглядів: 316 | Додав: dadonova | Дата: 20.03.2016

Адміністрація школи, педагогічний колектив, учнівська та батьківська громади висловлюють глибоке співчуття вчителю зарубіжної літератури, класному керівнику 11-А класу Шепелєвій Наталії Володимирівні у зв’язку зі смертю її чоловіка .

Батьківська конференція, присвячена фінансовому забезпеченню життєдіяльності навчального закладу, переноситься на 3 лютого 2016 року о 17:00. Запрошуються класні керівники та представники батьківських комітетів 1-11 класів.

Адміністрація школи

Переглядів: 272 | Додав: dadonova | Дата: 27.01.2016

Категорія: Шкільна газета | Переглядів: 919 | Додав: dadonova | Дата: 20.01.2016

Новий рік - це найкраще, найулюбленіше свято.  Малеча з нетерпінням чекає новорічних подарунків і мріє швидше прикрасити новорічну ялинку-красуню. Сніжинки, гірлянди та листівки з паперу – це класика новорічних поробок.  А як щодо чогось особливого? Цього року учням школи було запропоновано створити унікальні новорічні іграшки, композиції, ялинки. Із 22 по 26 грудня в навчальному закладі пройшов конкурс «Замість ялинки-букет». Кожен клас представив на розсуд журі цікаві, фантастичні поробки.

Переглядів: 366 | Додав: dadonova | Дата: 16.01.2016

Зимові свята…Скільки радості, веселощів приносять вони з собою. Особливо Новий рік! Із терпким запахом ялинок, мерехтінням свічок, різнобарвним сяйвом гірлянд і з надією, що з останнім дванадцятим ударом годинника збудуться наші найзаповітніші бажання, що новорічна казка не закінчиться.  Уже стало доброю традицією напередодні новорічних свят  проведення  силами активу Учнівської громади новорічних ранків для школярів початкових класів «Новорічні пригоди з ялинкової нагоди», для учнів 5-8 класів – святкової дискотеки. У цьому році новорічні ранки пройшли 23 і 25 грудня в дружній, святковій атмосфері. Батьки учнів школи є не лише постійними глядачами, а й активними учасниками святкових заходів. Що може бути краще, ніж щасливі обличчя малечі, коли до святкової зали з мішком подарунків заходить казковий Дід Мороз.

Переглядів: 230 | Додав: dadonova | Дата: 15.01.2016