Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 61 62 63

Традиційно в комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26, м. Суми, Сумської області протягом навчального року проходе конкурс «Кращий клас року». Кожна учнівська громада бере участь у різних шкільних, міських заходах, доброчинних акціях, змагається за першість у рейтингу успішності та поведінки. Завершується цей конкурс феєричним концертом, на якому учні представляють візитку класу, свої таланти, демонструють творчі, креативні, акторські номери, відеоролики тощо.        

У кінці травня 2015 року були підбиті підсумки кропіткої роботи кожного класу.

І ось святкова лінійка. Усі завмерли в очікуванні, адже позаду такий насичений рік, скільки емоцій , переживань, перемог і невдач. Директор школи Добрецька В.О. оголошує переможців конкурсу «Кращий клас року». І місце посів 7-А клас і отримав від батьківського комітету грошову винагороду на організацію екскурсії, ІІ місце – 6-А клас і в нагороду солодощі, а ІІІ місце – 6-Б клас, якому вручили  почесну грамоту, усіх привітали гучними оплесками, щирими словами та усмішками .

Учні 7-А класу мріяли про екскурсію, а якщо дуже чогось хочеш і при цьому докладаєш зусилля, то все задумане стає дійсністю.

Екскурсія в колі однокласників – це пригоди, спогади, які разом зі світлинами залишаються в серці та пам'яті на все життя. Діти хотіли ближче познайомитися з козацтвом, тож було обрано подорож до с. Бездрик «Вакулина байка».

 Під час екскурсії учні мали змогу познайомитися зі звичаями, традиціями, ідеалами славних козаків, спробували власноруч виготовити вироби з глини, попрацювати на гончарному крузі. Хлопці і навіть дівчата уявили себе козаками, стріляли з лука, каталися на конях.

А потім усі зібралися за обіднім столом, щоб скуштувати смачний куліш, вареники з вишнями, сало, деруни та узвар. Діти  спочатку з козаком Миколою прочитали молитву, а потім  смакували страви та ділися своїми враженнями.

Після такого перепочинку козак Микола випробував вправність, спритність та кмітливість усіх бажаючих, запропонувавши взяти участь у козацьких іграх та змаганнях. І як завжди перемогла дружба, взаємодопомога, взаємопідтримка.

Поверталися додому заморені, але з новими враженнями, про які довго згадували потім та переповідали знов і знов друзям, батькам, знайомим.

Літні канікули минули, але приємні спогади залишилися назавжди. А попереду новий навчальний рік, нові конкурси та перемоги. Батьки 7-А класу вдячні шкільному батьківському комітету, адміністрації школи  за заохочення дітей до активності та організацію цікавого, веселого та змістовного відпочинку.

Класний керівник 8-А класу КУЗОШ №26 Панченко Тетяна Миколаївна

Переглядів: 366 | Додав: dadonova | Дата: 04.12.2015

Світ мистецтва – чудова країна, яка наповнює серце новими почуттями, емоціями, враженнями.

18 вересня 2015 року відбувся міський пленер — конкурсу «Моє рідне місто». Юні художники міста зібралися, щоб за допомогою пензлів, передати свою любов і повагу до рідного краю. Учениці нашої школи взяли активну участь у міському заході.

Здавалося, ніби сама природа малювала яскравими фарбами осінні чудові пейзажі. Мешканці міста мали змогу переглянути дитячі роботи під час виставки. Від  робіт наших юних художників  віяло теплом, добром, надією.

Учасниками від школи були: учениці 6-А класу Перчула Катерина та Гребенюк Єлизавета, 8-А класу Талда Анастасія. Серед переможців було оголошено Гребенюк Єлизавету, яка посіла ІІІ призове місце.   Вітаємо з  перемогою! Бажаємо нових перемог і успіхів!

Переглядів: 322 | Додав: dadonova | Дата: 04.12.2015

Ніжним теплим подихом нагадала про себе осінь, золота, щедра, багата. Якими тільки словами не називають її! Уже стало доброю традицією в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 у вересні організовувати  виставку осінніх букетів, композицій, поробок, виробів із природного матеріалу: овочів, фруктів та квітів. Метою цієї  виставки є налагодження тісної співпраці батьківського, педагогічного,  учнівського колективів.      

21 вересня  фойє нашої школи  засяяло яскравими фарбами  виставки-конкурсу «Осіння феєрія». Різноманітність квітів, духмяних  трав, аксесуарів, прекрасне оформлення – усе це радувало  відвідувачів виставки.

Майстри класів доклали чимало зусиль, щоб осінь стала господинею свята у школі, а творчі поробки здивували креативним підходом та неординарністю.

 Усі представлені роботи були гарно презентовані, естетично оздоблені, переглянути їх  мали змогу всі-всі бажаючі: батьки, діти, гості.

                     

Переглядів: 345 | Додав: dadonova | Дата: 19.10.2015

 

НА БАЗІ КУ ЗОШ №26 02.04.2015 РОКУ БУЛА ПРОВЕДЕНА АКЦІЯ «ЧОМУ САМЕ ДО НАС?»

До школи завітали 20 батьків разом із майбутніми першокласниками. Директор школи Добрецька В.О. познайомила гостей із навчальним закладом та була запропонована мультимедійна презентація «Кожному учню – комфортні умови навчання та виховання». Добрецька В.О. представила педагогічний колектив, у якому працюють досвідчені, творчі, висококваліфіковані вчителі, які створюють комфортні, доброзичливі умови для навчання та виховання дітей, а також панує теплий сімейний мікроклімат.

Основний акцент було зроблено на збереженні здоров’я учнів. Директор школи наголосив, що велике значення в школі приділяється харчуванню, а особливо гарячому. Учні із задоволенням відвідують шкільну їдальню. Найпопулярнішими стравами є суп, каші та, звичайно, смачна випічка.

У школі є медичний, стоматологічний кабінети, бібліотека, спортивна зала, спальня, два комп’ютерних класи, що підключені до мережі Internet, працює логопед, соціальний педагог та психолог.

Батькам та дітям була запропонована виставка «Від творчого вчителя – до творчого учня», де були представлені кращі методичні розробки вчителів школи, учнівські роботи, грамоти, кубки. Зацікавила гостей виставка кращих робіт та поробок учнів 1-х класів.

За участю вчителів 1-х класів була проведена навчальна гра для майбутніх першокласників «Один день із життя першокласника». Шкільний психолог  Антоненко І.Г. та соціальний педагог Лавріненко Ю.В. провели тренінгове заняття «Школа батьків майбутніх першокласників». Члени Учнівської громади провели акцію для малюків «Саме до нас – у перший клас!».

Батьками та  майбутніми першокласниками була проведена дегустація у шкільній їдальні. Усі діти були в захваті, бо отримали в подарунок повітряні кульки та солодощі.

Завершенням цього заходу став концерт «Зорепад талантів школи», який підготували учні та педагогічний колектив. Методист інформаційно-методичного центру Іващенко І.І., яка була присутня на святі, відзначила про високий рівень та професіоналізм адміністрації, педагогічного колективу та Учнівської громади в підготовці та проведенні акції «Чому саме до нас?»    

Переглядів: 300 | Додав: dadonova | Дата: 03.04.2015

Загальношкільна батьківська конференція

Уже стало традицією у школі на початку вересня проводити загальношкільну батьківську конференцію, на яку кожен класний колектив направив своїх делегатів . 5 вересня школа гостинно відкрила двері для батьків учнів 1-11 класів.

У фойє школи була представлена методична виставка кращих наробок учителів -предметників за 2012-2013 навчальний рік. Батьки мали змогу ознайомитись з досягненнями вчителів.

Учні школи також брали участь у підготовці батьківської конференції. Свої творчі наробки представили у вигляді різноманітних поробок, аплікацій, малюнків тощо. 

Загальношкільна батьківська конференція пройшла в дружній, теплій атмосфері.
... Читати далі »
Переглядів: 553 | Додав: dadonova | Дата: 07.10.2013

1-5 6-10 ... 301-305 306-310 311-315