Матеріально-технічне забезпечення

Сумський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №26 Сумської міської ради побудовано у 1969 р. Територія закладу (2,1794 га) використовується за призначенням, утримується в належному стані. Приміщення закладу побудоване за типовим проектом та відповідає вимогам функціональної реалізації освітнього процесу. Проектна потужність закладу складає 950 учнів. Станом на 31.05.2020 р. у закладі навчається 542 учні.

Відповідно до п. 80 постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», заклад освіти для здійснення освітньої діяльності на певному рівні забезпечений необхідними приміщеннями.

Загальна площа всіх приміщень – 5411 м2. У тому числі навчальних приміщень – 1513,2 м2.

Для проведення занять з фізичної культури у приміщенні закладу функціонує спортивна зала загальною площею 300,6 м2. На території закладу облаштовано сучасний спортивний майданчик (за підтримки всеукраїнської благодійної організації Klitschko Foundation) та дитячий ігровий майданчик.

Усього в закладі функціонує 18 навчальних кабінетів (української мови та літератури, історії та правознавства, зарубіжної літератури, іноземної мови для 1-4 та 5-11 класів, фізики, математики, хімії, біології, Захисту Вітчизни, музики, образотворчого мистецтва, предмета «Основи здоров’я», кабінети інформатики, обслуговуючої праці), 9 класних кімнат для початкових класів, спальня, бібліотека, кабінет практичного психолога, ресурсна кімната, кабінет педагога-організатора, учительська, кабінет директора, їдальня (119,6 м2, кількість посадочних місць – 150), харчоблок (30,3 м2), актова зала. Класи та кабінети укомплектовані партами, стільцями, класними дошками, шафами. Кожен навчальний кабінет має паспорт, у якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення, організація робочих  місць, режим роботи, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, у більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Для розвитку дитини та гармонізації її психоемоційного стану в закладі функціонує ресурсна кімната з елементами медіатеки.

У закладі відсутні умови для забезпечення доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема їхнього безперешкодного доступу до будівлі, навчальних класів та іншої інфраструктури відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів.

У закладі працює 2 кабінети інформатики, які забезпечені комп’ютерним обладнанням. Усі комп’ютери підключені до мережі Internet. У закладі наявний Wi-Fi.

Електрообладнання

Для освітнього процесу

Комп’ютер – 35

Проектор – 16

Ноутбук – 5

Інтерактивна дошка – 4

Ламінатор – 2

Багатофункціональний пристрій – 5

Принтер – 6

Математичний планшет (комплект) - 3

Акустична система – 2

Телевізор – 2

Магнітофон – 2

Музичний центр – 1

Підсилювач звуку Kenwood – 1

Екран – 11

Інше

Відеокамера – 9

Відеореєстратор – 1

Маршрутизатор Wi-Fi – 7

Опромінювач – 1

Бойлер – 2

Холодильник – 2

Електроплита – 2

Електросковорода – 1

Тістоміс спіральний – 1

Шафа пекарська  - 2

Протирочна машина – 1

Котел харчоварочний – 1

Електром’ясоркубка – 1

Газонокосарка – 2

Меблі

Для освітнього процесу

Столи (різні) – 152

Стільці (різні) – 243

Комплект учнівський одномісний – 114

Дошки класні – 30

Фліп-чарт для маркера – 5

Дошка аудиторна магнітна – 6

Дошка коркова – 2

Комплект парта + 2 стільці регульовані – 61

Стілець учнівський – 520

Парти учнівські – 260

Стенди (різні) – 85

Шафи (різні) – 34

Стінки (різні) – 29

Тумба (різні) – 4

Конференційний стіл – 1

Ліжка дитячі – 30

Набір пуфів «Лотос» - 2

Підставка (різні) – 20

Для господарської діяльності

Стелаж (різні) – 25

Стіл демонстраційний – 5

Столи розділочні – 6

Вішалка – 24

Лавка (різні) – 56

Сушка 4-х секційна – 1

Мийка 6-секційна – 1

Мийка 1-секційна – 1

Стелажи для посуду та інвентарю - 3

Сейф – 10

Музичні інструменти

Набір музичних інструментів – 3

Піаніно – 2

Спортивний інвентар

Ворота хокейні-2

Ворота футбольні-2

М’ячі-5

Обруч-5

Колода гімнастична-5

Мат гімнастичний-2

Козел гімнастичний-1

Стінка гімнастична-8

Бруси різновисокі (жіночі)-1

Перекладина гімнастична-1

Стійки напольні-4

Комплекс "Гімнаст" "Кличко"-1

Комплекс "Спорт" "Кличко"-1

Стійки універ.для волейболу "Кличко"-2

Турнік для воркауту "Кличко"-1

Упор для віджимання "Кличко"-1

Упор для пресу "Кличко"-1

Упор для воркауту "Кличко"-1

Стіл тенісний вуличний "Кличко"-2

Протягом останніх років приділяється багато уваги створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов для навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, обслуговуючого персоналу приміщення та територія навчального закладу підтримується на належному рівні.

У закладі створено безпечні умови для перебування учнів, є камери відеоспостереження. Заклад забезпечений засобами пожежогасіння.

Адміністрація, педагогічний колектив приділяють достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Активно проводиться робота з озеленення шкільних приміщень.

Фонд бібліотеки налічує 17 200 примірників. Із них художньої та науково-популярної літератури 7 867 шт. та 10 518 шт. підручників. Забезпеченість підручниками становить 95%.