ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Суми існує з 1 вересня 1969 року. Нині це сучасний освітній заклад, який дає глибокі й міцні знання дітям. У школі працює дружній, досвідчений, творчий, висококваліфікований педагогічний колектив (38 учителів, 25 із них мають вищу кваліфікаційну категорію). Це є запорукою того, що наші учні є неодноразовими переможцями шкільних, міських і обласних олімпіад, конкурсів, турнірів, успішно здають зовнішнє незалежне оцінювання та стають студентами престижних вищих навчальних закладів.

У школі створені комфортні умови для навчання та виховання учнів, панує теплий сімейний мікроклімат. Заклад працює в одну зміну (заняття розпочинаються о 8.00 та закінчуються о 13.30), з 5-денним тижневим навантаженням. У всіх навчальних кабінетах зроблено капітальний ремонт, придбано сучасні меблі, 85% старих вікон замінено пластиковими віконними блоками.

У нашій школі, починаючи з 8-го класу, діти мають змогу поглиблено вивчати історію та математику, а учні 10-11 класів опановують предмети суспільно-гуманітарного та природничо-математичного профілів.

Ми знаємо, що найголовніше на сьогодні – це здоров’я та мир. Недаремно говорить народна мудрість: «У здоровому тілі – здоровий дух!». Значна увага приділяється зміцненню та збереженню здоров’я дітей. Для учнів початкової школи придбано меблі з корекцією зросту, для всіх вихованців школи щоуроку проводяться фізкультхвилинки, після четвертого уроку – динамічні перерви.

Але  визначна подія, яка відбулася в травні 2015 року, приємно вразила всіх жителів Хіммістечка – це новий спортивний майданчик від братів Кличко та Фундації Coca-cola. До речі, саме ЗОШ №26 – одна з двадцяти шкіл-переможців у конкурсі Фонду «Клич друзів – граймо разом!» серед шкіл України у 2015 році.

Цей майданчик, обладнаний сучасним інвентарем, дає можливість учням розвивати та вдосконалювати свої фізичні здібності. Учні із задоволенням займаються спортом на свіжому повітрі під керівництвом учителя фізичної культури, багаторазового переможця та призера чемпіонату України, п’ятиразового володаря Кубку України, срібного призера Кубку Європейських чемпіонатів із хокею на траві, майстра спорту міжнародного класу Котляр Алли Володимирівни.

З учнів 1-х класів комплектується група подовженого дня. Сімейна, затишна атмосфера сприяє тому, що діти із задоволенням відвідують ГПД. У їх розпорядженні цікаві книги, іграшки, спортивна зала, їдальня та спальня. У школі є медичний, стоматологічний кабінети, бібліотека та два комп'ютерних класи, підключених до мережі Інтернет, працює логопед, соціальний педагог, психолог.

Співпраця педагогічних працівників, батьків та учнів - це візитка нашого закладу. Усі учні мають рівний доступ до отримання освітніх послуг, а також учителі проводять безкоштовні індивідуальні заняття з предметів, щоб допомогти дітям подолати труднощі, які виникають під час навчального процесу.

Шановні батьки! Вибір школи – це відповідальний крок. Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!

На майбутніх першокласників ми чекаємо з 1 жовтня. У 2016-2017 навчальному році набір до 1-х класів будуть проводити вчитель вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист», заступник директора з НВР Кривець Т.І. та учитель вищої категорії Трипольська Н.І.

З повагою адміністрація та педагогічний колектив КУ ЗОШ №26