Головна » 2020 » Червень » 1 » Дитинство наше крилате
17:04
Дитинство наше крилате

Сьогодні, 1 червня 2020 року, Україна та ще понад 60 країн світу відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято, яке асоціюється із морозивом, атракціонами й початком довгоочікуваних літніх канікул. Звісно, цього дня для дітей влаштовують різні розважальні заходи: конкурси з подарунками, концерти, виставки, вікторини. Однак у зв’язку з епідемією короновірусу цьогоріч це свято було проведено онлайн.

Класні керівники Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №26 Сумської міської ради привітали учнів зі святом, познайомили з його історією, провели вікторини, конкурси.

Педагог-організатор Коломієць О.М. спільно з Учнівською громадою організували онлайн-конференцію «Захистимо дитинство!». Ольга Миколаївна познайомила з офіційним символом Міжнародного дня захисту дітей, наголосила, що також 1 червня в багатьох країнах світу проходять акції, мітинги, автопробіги, молебні про заборону абортів. Крім того, збирають кошти на лікування онкохворих дітей. Ольга Миколаївна розповіла, що сьогодні дуже гостро порушено питання захисту дітей-сиріт, переселенців, дітей із неповних чи неблагополучних сімей. Під час перегляду презентації нагадала громаді про благодійні акції, свята, проведені в закладі. Завершили зустріч щирими побажаннями один одному.

Переглядів: 53 | Додав: dadonova | Рейтинг: 0.0/0