Головна » Енергозбереження

Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 207 | Додав: dadonova | Дата: 21.04.2018

Ефективне використання енергії –ключ до успішного розв’язання екологічної проблеми!

Сьогодні людство споживає таку велику кількість енергії – що це має значний вплив на екологію землі і вже призвело до низки екологічних катастроф. Немає жодного енергоджерела, яке не заподіює шкоди довкіллю та здоров’ю людини. Це спонукає нас заощаджувати енергію та використовувати ті енергоджерела, які мають найменший негативний вплив на природу. Тільки тоді досягнемо сталого розвитку суспільства. Кожен має усвідомити власну відповідальність за майбутнє планети, а одним із ключових моментів у запобіганні екологічній катастрофі є енергозбереження.

14.03.2018 року в нашому навчальному закладі із працівниками був проведений круглий стіл «Бережливе ставлення до енергоресурсів». Директор школи Добрецька В.О. ознайомила присутніх із планом заходів щодо забезпечення енергозбереження в закладі. Міхеєнок Н.О., учитель фізики, доповіла про шляхи досягнення енергозбереження. Було запропоновано переглянути відеоролик та презентацію з цієї теми. Наталія Олександрівна розповіла про участь учнів 7-А класу в інноваційному проекті «Енергоефективні школи: нова генерація», який пропагує дбайливе ставлення до енергоресурсів, сприяє формуванню особистої відповідальності за тепло та комфорт у помешканнях, виховує свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг. На завершення педагогам було запропоновано об’єднатися в групи та запропонувати свої шляхи вирішення питань щодо енергозбереження.

У теплій невимушеній атмосфері час промайнув непомітно, але з упевненістю можна сказати, що кожен із учасників круглого столу не лише отримав відомості про енергозбереження, а й взяв собі на озброєння певні поради щодо раціонального використання енергії.

Панченко Т.М., учитель української мови та літератури,
Дадонова О.П., заступник директора з НВР.

 

Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 473 | Додав: dadonova | Дата: 15.03.2018