Головна » 2018 » Листопад » 16 » Козацькі розваги
15:59
Козацькі розваги

Ми любимо сонце і квіти,

І сонце нам шле свій привіт.

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт.

Щасливі усмішки дітей, здоровий бадьорий настрій, бажання брати участь у змаганнях, іграх, перемагати й радіти досягненням друзів - хіба це не те, що потрібно підростаючому поколінню, адже саме шкільний вік - вік становлення дитини, усвідомлення її особистісного «Я». Саме тому вся робота в Сумському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №26 Сумської міської ради спрямована на формування в дітей здорового способу життя, бажання берегти його як основний елемент загальнолюдської культури.

Активний руховий відпочинок -  запорука здоров’я й доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ.

8 листопада 2018 року в Сумському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №26 Сумської міської ради цікаво й змістовно пройшло спортивне свято «Козацькі розваги» для учнів 3-х класів. Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний щебет панували в спортивній залі.

Козацькі розваги, які підготувала й провела педагог-організатор Коломієць О.М., подарували дітям веселе та незабутнє свято. Під час конкурсів та розваг юні козаки демонстрували свою спритність та кмітливість.

 Коломієць О.М., педагог-організатор

Переглядів: 16 | Додав: levchenko-inna1204 | Рейтинг: 0.0/0