Головна » 2019 » Січень » 8 » Навчальні осередки першокласників
19:45
Навчальні осередки першокласників

З 1 вересня 2018 року розпочалася ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої створити школу, в якій буде приємно навчатися. Особливістю НУШ є організація такого освітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особистості. У нашому закладі велику увагу приділили створенню осередків для комфортного перебування у закладі здобувачів освіти.

Для навчально-пізнавальної діяльності було придбано одномісні мобільні парти. Вони легко трансформуються для групової роботи.

Дитяча класна бібліотечка покликана познайомити з чарівним світом книги.

У кожному кабінеті на фліпчарті розміщені змінні тематичні осередки, де діти фіксують ключові ідеї та творчі пропозиції.

          

Спостереження та досліди першокласники залюбки проводять у куточку юного дослідника. Він наповнений необхідними приладами та матеріалами.

 

Осередок для гри оснащений настільними іграми та інвентарем для рухливих забав. Діти з великим задоволенням користуються цими засобами.

Багато часу школярі проводять  в осередку відпочинку на пуфах та килимкові.

Завжди можна відпочити  і усамітнитися у центрі тиші.

  

  

Затишок у класі створює  осередок  художньо-творчої діяльності, де розміщені роботи дітей. Все для творчого розвитку першокласників є у центрі матеріалів. Тут можна знайти і альбоми, і пластилін, і кольоровий папір, ножиці та клей.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 34 | Додав: fedina1981 | Рейтинг: 0.0/0