Головна » 2018 » Вересень » 14 » Олімпійський тиждень
18:50
Олімпійський тиждень

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я в нашому закладі був проведений Олімпійський тиждень.

У рамках тижня відбулось спортивно-розважальне свято, на якому були присутні почесні гості: тренер юніорської збірної України, президент федерації таеквон-до ІТФ в Сумській області Даньшин Олексій Юрійович; спортсмени федерації таеквон-до ІТФ, які є призерами й переможцями чемпіонатів світу та Європи на чолі з тренером Дегтяренком Максимом Євгенійовичем; а також тренер з бодіфітнесу, кросфіту та бодібілдингу  Пермінов Евгеній Сергійович.

Тренери та спортсмени федерації таеквон-до ІТФ продемонстрували техніку виконання формальних вправ і спарингових елементів та розділ спеціальної техніки силового розбивання. Представлений майстер-клас викликав неймовірне захоплення в учнів нашого закладу.

Тренер з бодіфітнесу, кросфіту та бодібілдингу Пермінов Евгеній Сергійович разом з учнями та вчителями взяв активну участь у флешмобі «У здоровому тілі – здоровий дух».

Також на відкритті олімпійського тижня урочисто пройшов «Парад юних олімпійців» – учнів нашого закладу, які здобули перемоги у різних видах спорту.

Переглядів: 20 | Додав: levchenko-inna1204 | Рейтинг: 0.0/0