Головна » 2019 » Березень » 16 » Педагогіка партнерства
22:19
Педагогіка партнерства

Уже традицією стало проводити Тиждень сім'ї у початковій школі за участю батьків. Неймовірні враження залишилися саме в передсвяткові дні Тижня.

Наповнений надзвичайною теплотою пройшов майстер-клас «Мами вміють все» у 3-А класі. Діти мали чудову нагоду поринути у світ паперового дива разом з мамою, Фоменко Світланою Володимирівною.


  

  

Мама – найрідніша людина на Землі. Коли весняні промінчики сповіщають про жіноче свято, вона перша спадає на думку. Про це пам'ятають і  учні 1-В класу.  З великим задоволенням привітали вони своїх матусь. Дарували їм компліменти, робили  зачіски, прикраси, малювали портрети.  Мами теж були дуже активними. Вони танцювали, відгадували загадки, приймали участь у грі «Мамині помічники».

    

  

  А от у 1-Б класі на родинне свято «Щаслива родина, щаслива дитина!» зібралася вся дружня класна родина: учні, їх мами, молодші братики й сестрички, бабусі й татусі. Учні декламували вірші, відгадували загадки, веселили усмішками, говорили ласкаві слова. Першокласники дарували пісні, сповнені любові і турботи до своїх близьких людей. З гарним настроєм батьки та діти  змагались у веселих конкурсах та іграх.

Завдяки партнерству вчителя, батьків та дітей було створено фотоколаж класної сім’ї та виставка дитячих малюнків.

Свято вдалося на славу. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця: і дорослих, і дітей.

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 30 | Додав: fedina1981 | Рейтинг: 0.0/0