Головна » Початкова школа
1 2 3 ... 6 7 »

У нашій школі відбувся незвичний турнір «Футбол із батьком», де за нагороди спільно боролися діти із батьками. Спершу 5 хвилин тривала розминка, потім відбувся міні-футбол.

  

Команда «Соколят» - учнів 2-Б класу разом із своїм класним керівником Людмилою Володимирівною Скубко відразу заявила : «Батьки соколи, ми – соколята, народилися, щоб перемагати!». Проте у першому таймі поступилася різновіковій команді «Сокіл» з рахунком 1:2, до складу якої увійшли тата, мами та бабусі. Не розгубилися «Соколята», навпаки, згуртувавшись, віднайшли спільну тактику і в кінці другого тайму на останній хвилині святкували перемогу - 3:2 у свою користь.

  

У змаганнях із оригінальним форматом учасники навчально-виховного процесу отримали грамоти, а їх батьки іменні подяки. Від гри усі отримали позитивні емоції, гарні враження та задоволення. У житті маленьких «Соколят» цей стрімкий політ був першим, і , важливо, що вони здійснили його разом зі своїми батьками та класним керівником Людмилою Володимирівною.

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 14 | Додав: fedina1981 | Дата: 16.05.2019

Сім'я – надзвичайне слово, у ньому відчувається любов, тепло, турбота . Це місце, де радіють твоїм успіхам, а в разі невдачі скажуть: «Ми в тебе віримо, в тебе все вийде». Прикладом цього стала участь родин 1-В класу  у квесті «Тато, мама, я – дружна сімя» , що відбувся 15 травня у Всесвітній день сім'ї. Команди  змагалися, мандруючи від  станції до станції. Дорослі  та діти із великим завзяттям виконували  завдання, що чекали на них на «Загадковій», «Творчій» , «Музичній» та «Спортивній» станціях.

  

  

  

Команди виклалися на всі 100%.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 14 | Додав: fedina1981 | Дата: 16.05.2019

Відома істина, що лише у співпраці педагогів і батьків можна досягнути успіху у справі виховання і навчання дітей. Тому традиційним для нашого закладу стало проведення Дня відкритих дверей.  22 квітня він  гостинно відчинив двері для всіх бажаючих завітати до шкільної родини СЗЗСО І-ІІІ ступенів №26 СМР, ознайомитись із життям  та досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів. Батьки мали змогу бути активними учасниками навчально-виховного процесу. Протягом дня вони відвідали уроки, взяли участь у забавах під час перерв, дали майстер-класи.

  

  

  

Яскравим завершенням стала зустріч з майбутніми першокласниками та їх батьками. Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті дитини, на яку вона чекає з нетерпінням. Як же хочеться хоча б на мить опинитися у цьому новому світі. Таку можливість дошкільнятам  та батькам надали учні та педагоги. На маленьких гостей чекали екскурсії по школі, святковий концерт та цікаве заняття від їхніх майбутніх учителів.

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 22 | Додав: fedina1981 | Дата: 24.04.2019

Уже традицією стало проводити Тиждень сім'ї у початковій школі за участю батьків. Неймовірні враження залишилися саме в передсвяткові дні Тижня.

Наповнений надзвичайною теплотою пройшов майстер-клас «Мами вміють все» у 3-А класі. Діти мали чудову нагоду поринути у світ паперового дива разом з мамою, Фоменко Світланою Володимирівною.


  

  

Мама – найрідніша людина на Землі. Коли весняні промінчики сповіщають про жіноче свято, вона перша спадає на думку. Про це пам'ятають і  учні 1-В класу.  З великим задоволенням привітали вони своїх матусь. Дарували їм компліменти, робили  зачіски, прикраси, малювали портрети.  Мами теж були дуже активними. Вони танцювали, відгадували загадки, приймали участь у грі «Мамині помічники».

    

  

  А от у 1-Б класі на родинне свято «Щаслива родина, щаслива дитина!» зібралася вся дружня класна родина: учні, їх мами, молодші братики й сестрички, бабусі й татусі. Учні декламували вірші, відгадували загадки, веселили усмішками, говорили ласкаві слова. Першокласники дарували пісні, сповнені любові і турботи до своїх близьких людей. З гарним настроєм батьки та діти  змагались у веселих конкурсах та іграх.

Завдяки партнерству вчителя, батьків та дітей було створено фотоколаж класної сім’ї та виставка дитячих малюнків.

Свято вдалося на славу. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця: і дорослих, і дітей.

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 22 | Додав: fedina1981 | Дата: 16.03.2019

По-справжньому святковою видалася Масляна у нашому закладі.  Щире і по-сімейному добре свято було організовано  завдяки злагодженій роботі дітей, вчителів та батьків.

Радісно було спостерігати, як глядацька зала,  прикрашена справжніми декораціями та українським пейзажем, миттєво заповнилася учнями початкових класів та їх батьками. Щедра Масляна, роль якої майстерно виконала Гайкова  Надія Володимирівна, пригощала усіх присутніх святковими смаколиками, запрошувала до конкурсів та забав. Але не тільки варениками та млинцями красне свято, а й яскравими шкільними талантами.

Святкова програма була вельми цікавою, так що поціновувачі смаколиків дещо розгубилися, адже неможливо їсти, коли хочеться підспівувати артистам, які весело виводять улюблені народні пісні. А потім і танцювати пора, бо однокласники зазивають, а ще ігри народні цікаві треба випробувати!

    

 Дуже цікаво розповідали школярі  2-Б класу про історію свята. Вони ніби перенесли слухачів у язичницькі часи, провели пісню-гру «Подоляночка» та виконали український запальний танок. Тільки коли пролунали останні акорди святкової пісня «Масляна» у виконанні творчих і завзятих мам, всіх закликали до символічного спалювання Масляної, яке відбулося на шкільному подвір’ї. Під крики : «Гори, гори ясно!» ритуал було завершено, а всі, хто ще бажав поласувати млинцями, повернулися до школи.

       

  

Добре, що збереглася ця давня традиція зустрічі весни, яку заповідали нам наші предки. По-справжньому казкове і смачне свято, з яким сумно прощатися, але завжди радісно його зустрічати.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 25 | Додав: fedina1981 | Дата: 07.03.2019