Головна » Початкова школа
1 2 3 ... 9 10 »

    Ось і закінчився ще один рік навчання у школі. На жаль, цьогоріч не буде свята останнього дзвоника. Адже карантин вніс багато коректив у наше життя. Тому учні 3-А класу вирішили замість святкування започаткувати традицію – запускати в небо літачки з мріями. Вони власноруч змайстрували і написали на них свої найзаповітніші бажання, і з вірою в краще запустили в небо. І що найголовніше – майже всі діти мріють  про закінчення карантину, та якнайшвидше повернутися до школи. Кожен літачок знайшов свого власника із числа перехожих, і сприймався, як приємне вітання до свята. Діти сподіваються, що їх мрії здійсняться, і вони вже першого вересня повернуться до рідної школи, зустрінуться зі своїми друзями і вчителями.

                       Мчить літак у день погожий,

                       Він на птаха дуже схожий,

                                Бо і хвіст, і крила має,

                       Дитячі мрії зберігає!

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 54 | Додав: fedina1981 | Дата: 28.05.2020

З 24 по 28 лютого у закладі проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма подіями: вікторинами, подорожами,  іграми, проєктами, флешмобами, турнірами. Кожен день був тематичним. Ідеї подали  самі діти, а потім із великим задоволеннями брали участь у всіх заходах.

Понеділок - День моєї країни, день рідної мови

Озера сині, ліси великі,
Високі гори, глибокі ріки- 
Яка ж красива у нас
Україна!
Найкраща в світі моя
рідна мова!​


   

      

Вівторок  - STEM DAY

Питання різні мене бентежать:

Чи справді небо таке безмежне?

Чому у морі вода солона?

Чому карасик у річці не тоне?

Я підросту і про все дізнаюсь,
Принаймні дуже я постараюсь!


  

  

  

 Середа - Подорож на машині часу

Хто сказав, що не на часі

Подорож у часі?

Сядемо в машину часу

Й нумо подорожувати!

  

    

Четвер -Таємниці космосу

Як високо небо!
Його не дістати.
А що там? Що далі?
Хотіл
и б ми знати… ... Читати далі »

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 129 | Додав: fedina1981 | Дата: 28.02.2020

Славиться українська земля своїми традиціями. Однією з яких є збирання молоді на вечорниці. До цієї  народної традиції   долучились учні 2-В класу та їх класний керівник Федіна О.Г. Діти немов перенеслись у минуле і стали учасниками незвичайного дійства.   До тітки Одарки  завітали  дівчата та хлопці, які продемонстрували свої вміння. Дуже потішили всіх баба Параска та баба Палажка, ролі яких виконали Бондарєва Т.Ф. та Мозгова Н.П.

А циганка (Півень М.О.) наворожила усім щасливу долю.

  

   

Родинне свято пройшло весело і цікаво. Воно було наповнене піснями, танцями, гуморесками,іграми та ярмарком українських страв.

  

  

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 57 | Додав: fedina1981 | Дата: 20.01.2020

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Особливо з нетерпінням чекають цього дня діти. Вони ще напередодні пишуть листи до Святого Миколая.

Існує повір'я, що у День Святого Миколая відбуваються дива, чи не диво відбулося з маленькими школяриками. До слухняних діток Сумського ЗЗСО I-III ст. № 26 завітав Святий Миколай.

 

    

  

  

До Нового року початкову школу святково прикрасили, оформили фотозону. Всі бажаючі мають змогу зробити гарні святкові фото.

   

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 78 | Додав: fedina1981 | Дата: 20.12.2019

Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася зима. Ніщо не може зрівнятися з красою зимового сніжного пейзажу! Все кругом наповнилося  казкою. Кожен учень школи в передчутті свята. Свята, готуючись до якого можна проявити свої зимові фантазії та уміння в поробках, зобразити ялинку, не завдаючи шкоди природі, і поринути в казковий світ Нового року.

На початку зими в нашій школі відбулась виставка-конкурс дитячих поробок «Замість ялинки – букет!» та пройшов конкурс малюнків «Чарівний світ Нового року!» серед учнів 1-4 класів.

Батьки залюбки взялися допомагати своїм діткам у підготовці до святкової виставки.

  

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 55 | Додав: fedina1981 | Дата: 17.12.2019