Головна » Початкова школа
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »

По-справжньому святковою видалася Масляна у нашому закладі.  Щире і по-сімейному добре свято було організовано  завдяки злагодженій роботі дітей, вчителів та батьків.

Радісно було спостерігати, як глядацька зала,  прикрашена справжніми декораціями та українським пейзажем, миттєво заповнилася учнями початкових класів та їх батьками. Щедра Масляна, роль якої майстерно виконала Гайкова  Надія Володимирівна, пригощала усіх присутніх святковими смаколиками, запрошувала до конкурсів та забав. Але не тільки варениками та млинцями красне свято, а й яскравими шкільними талантами.

Святкова програма була вельми цікавою, так що поціновувачі смаколиків дещо розгубилися, адже неможливо їсти, коли хочеться підспівувати артистам, які весело виводять улюблені народні пісні. А потім і танцювати пора, бо однокласники зазивають, а ще ігри народні цікаві треба випробувати!

    

 Дуже цікаво розповідали школярі  2-Б класу про історію свята. Вони ніби перенесли слухачів у язичницькі часи, провели пісню-гру «Подоляночка» та виконали український запальний танок. Тільки коли пролунали останні акорди святкової пісня «Масляна» у виконанні творчих і завзятих мам, всіх закликали до символічного спалювання Масляної, яке відбулося на шкільному подвір’ї. Під крики : «Гори, гори ясно!» ритуал було завершено, а всі, хто ще бажав поласувати млинцями, повернулися до школи.

       

  

Добре, що збереглася ця давня традиція зустрічі весни, яку заповідали нам наші предки. По-справжньому казкове і смачне свято, з яким сумно прощатися, але завжди радісно його зустрічати.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 87 | Додав: fedina1981 | Дата: 07.03.2019

Традиційно, у лютому місяці, у закладі було організовано та проведено Тиждень початкової школи. Щоб наповнити його різнобарв'ям, кожен день був присвячений певному кольору веселки. Протягом тижня було проведено багато захоплюючих розваг, конкурсів, змагань, майстер-класів, екскурсій.

Досить насичено і різноманітно проходили дні Тижня у малюків-першокласників.

У Міжнародний день рідної мови учні 1-Б та 1-В класів провели гру-змагання «Барвисте  коромисло через річку повисло».  Діти відгадували загадки, розповідали скоромовки, співали пісні. Та найбільше їм сподобалось виконувати інтерактивну вправу «Віднови послідовність» на базі платформи https://learningapps.org.

    

Жваво та завзято у першокласників пройшов танцювальний марафон. Діти з великим задоволенням повторювали   рухи танців народів світу, брали активну участь у флешмобі. Школярі продемонстрували свою танцювальну майстерність, почуття колективізму і фантазію.

    

Мандруючи  королівством  Здоров'я , школярики переконалися, що найбільший скарб людини - здоров'я. Вони  пригадали режим дня, правила особистої гігієни та харчування. Не забули і про активний відпочинок. Кожен розповів про своє дозвілля.


  

Натхненно, із захопленням, провели  Тиждень і другокласники.

Гра-тренінг «Долоньки побажань» викликала у дітей бажання діяти за принципом моралі «твори добро, красу і радість».

Упродовж  години спілкування «Краплинки доброти» учні других класів училися розрізняти добро і зло, керувати своїми емоціями та управляти власними вчинками. Інтерактивна вправа «Добрий дощик» розкрила для них такі цінності, як чуйність, милосердя, людяність. Гра «Пошта добрих слів» допомогла їм осягнути, що значить бути добрим.

  

Перевтілившись на мить у казкових чарівників під час проведення майстер-класу, учні других класів створювали прекрасне своїми  руками – перетворили класну кімнату на квітучу галявину.

 

Не менш цікаво і захопливо провели  Тиждень і учні третіх та четвертих класів.

За звання «Кращого читця» змагались четвертокласники у конкурсі читців «Різнобарвні вірші». Із вогником в очах долали вони математичні головоломки. Попри всі труднощі, проходили стежками природничих вікторин.

Приємною несподіванкою був урок-засідання театру юного читця для учнів 3-А класу. Діти мали нагоду показати свої артистичні здібності.

Постійно перебували у пошуку і учні 3-Б класу. Жвавою, веселою і захоплюючою видалась для третьокласників ігрова програма «Лабіринт».

Швидко промайнув Тиждень початкової школи, але він став яскравою сторінкою шкільної родини.

 

 

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 121 | Додав: fedina1981 | Дата: 07.03.2019

Конструктори – це іграшки, добре знайомі  дітям і дорослим. Процес розвитку дрібної моторики рук і мозку єдиний і нерозривний. Концентрація уваги, зв’язне мовлення, гарна пам'ять, швидка реакція, здатність логічно мислити, фантазувати– всі ці навички залежать від дрібної моторики рук. Учителі початкової школи добре це знають і розуміють. Незамінним помічником розвитку дрібної моторики стали набори «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box» , подаровані першокласникам у цьому навчальному році корпорацією The LEGO Foundation. Це дієвий засіб навчання, який дає змогу реалізувати діяльнісні та ігрові методи навчання. Це інструмент, який допомагає учителям перших класів зробити урок неповторним і цікавим. Користуючись посібником «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» (упорядник О.Рома) та проявляючи власну креативність, учителі Ковнер І. В., Пузєй М.А. та Федіна О.Г. розробляють і проводять уроки, які стимулюють учнів досліджувати, екпериментувати, шукати відповіді на проблемні ситуації, робити відкриття.

  

  

       

 

 

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 122 | Додав: fedina1981 | Дата: 09.02.2019

З 1 вересня 2018 року розпочалася ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої створити школу, в якій буде приємно навчатися. Особливістю НУШ є організація такого освітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особистості. У нашому закладі велику увагу приділили створенню осередків для комфортного перебування у закладі здобувачів освіти.

Для навчально-пізнавальної діяльності було придбано одномісні мобільні парти. Вони легко трансформуються для групової роботи.

Дитяча класна бібліотечка покликана познайомити з чарівним світом книги.

У кожному кабінеті на фліпчарті розміщені змінні тематичні осередки, де діти фіксують ключові ідеї та творчі пропозиції.

          

Спостереження та досліди першокласники залюбки проводять у куточку юного дослідника. Він наповнений необхідними приладами та матеріалами.

 

Осередок для гри оснащений настільними іграми та інвентарем для рухливих забав. Діти з великим задоволенням користуються цими засобами.

Багато часу школярі проводять  в осередку відпочинку на пуфах та килимкові.

Завжди можна відпочити  і усамітнитися у центрі тиші.

  

  

Затишок у класі створює  осередок  художньо-творчої діяльності, де розміщені роботи дітей. Все для творчого розвитку першокласників є у центрі матеріалів. Тут можна знайти і альбоми, і пластилін, і кольоровий папір, ножиці та клей.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 195 | Додав: fedina1981 | Дата: 08.01.2019

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути на першому поверсі нашого закладу, тому що учні початкових класів разом зі своїми класними керівниками та батьками проявили весь свій креатив, прикрасивши виставку «Осіння феєрія» чудовими виробами. Діти виявили неабияку фантазію, кмітливість та творчість, готуючи свої поробки. Здається, ніби то сама осінь завітала до нашого закладу, ласкаючи легенькими павутинками бабиного літа. Традиційна осіння виставка дитячих робіт цього року надала змогу відкритися кожній творчій особистості. Роботи найменших митців, першокласників, заслуговують на неабияку увагу. Безліч цікавих лісових звірят та кумедних чарівних істот змайстрували дитячі пальчики! Кожен клас проявив творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки – землі, а й підручні матеріали. Справжні шедеври: яскраві букети та аплікації з різнобарвного листя, екібани, фруктові композиції, поробки з овочів та природних матеріалів - вражають своєю осінньою палітрою, креативнісю, незвичними знахідками та оригінальністю, милують погляд та дарують радість. Маленькі школярі з великим задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу незалежно від віку й статусу стати майстром своєї справи.

   

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 140 | Додав: fedina1981 | Дата: 24.10.2018