Головна » Початкова школа
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Малюки початкових класів уже на весняних канікулах. А вчителі згадують останні тижні роботи з дітьми. У кінці місяця, з 26 по 31 березня, учні початкових класів узяли участь у тематичному тижні «Споживай енергію розумно». Проведенню заходів передувала велика підготовча робота. Малеча 1-4 класів малювала плакати та малюнки до конкурсу «Азбука енергозбереження». Учителі початкових класів розробляли практичні заняття «Як раціонально використовувати електричну енергію» для батьків на батьківських зборах. Діти охоче взяли участь у цікавих та змістовних заходах, що пройшли у кожному класі початкової школи. Хвилинка спілкування, підтримана мультимедійною презентацією, показала учням 1-А класу наскільки міцно електрика увійшла в життя людини. Допомогла зрозуміли, чому потрібно берегти тепло та електроенергію. Цікава гра «Знайди електроприлад за описом», подарунок – книжечка від ПАТ «Сумиобленерго» - залишили яскраві спогади у дітей. Цікаво пройшло заняття з елементами тренінгу «Збережемо енергію – збережемо планету» для учнів 1-Б класу. Маленькі школярі із захопленням переглянули мультфільм «Добре світло», розіграли казкову ситуацію «Як гноми Енергоекономи готували свою оселю до лютої зими», створили аплікацію «Світлодіодна лампа в моїй оселі», прийняли участь в акції «Еколампу в кожну оселю». Насиченим був День Енергії і для другокласників. Під час  екомарафону предметів вони переглядали мультимедійні презентації щодо раціонального використання електричної енергії, писали диктант «Збережемо енергію – збережемо Україну», оформляли енергозберігаючі куточки. Третьокласники прийняли участь у виховних годинах «Ні – марнотратству! Так – економії!». Це сприяло формуванню в них уявлення про енергозберігаючі технології та розуміння необхідності бережливого ставлення до електроприладів. Зуміли привернути увагу до проблеми використання енергії і вчителі четвертих класів. Цікаво пройшов заключний етап проектної роботи «Збереження тепла та електроенергії у побуті» у 4-А класі. Групи учнів уміло представили міні-звіти про проведені дослідження. Побутова техніка є невід'ємною частиною нашого життя. Ми вже не уявляємо його без пилососа, комп'ютера, пральної машини. А що буде, якщо електроенергія зникне. Про це дізналися учні 4-Б класу, подорожуючи разом з Ватиком. Діти проводили дослідження, розв’язували завдання, шукали шляхи вирішення екологічних проблем. Із великим задоволенням та користю провели тематичний тиждень «Споживай енергію розумно» учні початкових класів.

 

 

 

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 379 | Додав: fedina1981 | Дата: 11.04.2018

Буквар… Саме з нього починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка веде у таємничий світ літер, навчає читати, знайомить з новими словами. Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи. Вперше для них лунав шкільний дзвінок. Та вже закінчують перший клас. Прощаються зі своїм першим підручником "Букварем".

З нагоди прощання з Букварем, маленькі першокласники відвідали СПДЮ, де відбулося яскраве, незабутнє свято. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Разом з ведучими діти гралися, співали, танцювали, вітаючи головного героя Букварика.

Свято закінчилось та спогади про нього будуть з малятами все життя. Гарної вам мандрівки іншими стежинами знань, маленькі школярики!

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 283 | Додав: fedina1981 | Дата: 05.04.2018

Проблема наступності між дошкільною та початковою ланками освіти завжди була актуальною і належала до найважливіших.

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Вкрай важливо зробити безболісним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально зблизити умови розвитку, виховання і навчання старших дошкільників і молодших школярів.

З метою забезпечення наступності, вчителі початкових класів відвідали Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Попелюшка». Адже вчителі мають знати своїх майбутніх учнів.

Із «вогником в очах» зустріли дошкільняти старших груп «Калинка» та «Тюльпанчик» учителів початкових класів.

Цікаво та емоційно пройшли показові заняття з грамоти та логіко-математичного розвитку. Вихователі продемонстрували якісну підготовку дітей до шкільного навчання з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Учителі початкових класів вдячні вихователям за невтомну, надзвичайно відповідальну працю та бажають колективу ДНЗ № 7 «Попелюшка» творчих успіхів.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 446 | Додав: fedina1981 | Дата: 03.04.2018

День за днем наближається весна. А з її приходом все відроджується, оновлюється. Люди готуються до одного з найрадісніших свят весни – Великодня, який символізує початок нового життя. Заздалегідь до цього особливого дня готуються і учні початкових класів. Різноманітними крашанками та писанками декорували вони Великоднє дерево. Залюбки взяли участь у виставці великодніх поробок.

Великдень – час добрих справ. У школі вже стало традицією проводити благодійні ярмарки.

Залучились до благодійного ярмарку "Допоможи воїнам АТО" і учні початкових класів разом із батьками. Під час ярмарку "кипіли торги". Всім бажаючим охоче пропонували різноманітні смаколики, домашню випічку, цукерки. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку воїнів АТО.

Вчителі початкової школи щиро вдячні батькам учнів, школярам і всім, хто був причетний до цієї благодійної акції.

Робіть добро, і воно до вас повернеться!

      

   

     

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 367 | Додав: fedina1981 | Дата: 31.03.2018

Найцікавіше життя, мабуть, у дітей початкових класів. Весело та змістовно проводять вони час у стінах рідної школи. Конкурси, ігри, змагання ще раз довели, що учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші. Малеча 1-А класу охоче взяла участь у квест-грі «У гості казка завітала». Учні відповідали на запитання вікторини, придумували різноманітні казкові історії, інсценізували фрагменти казок. Незабутнє враження залишилось у дітей 1-Б класу під час проведення заняття з елементами тренінгу «В гостях у Сонечка на галявині Здоров’я». Діти побували у королеви Чистоти, послухали новини від Вітамінок, позмагалися у проведенні фізкультхвилинок, показали себе справжніми здоров’ячками. А от малята 2-А та 2-Б класу свої здібності показали в грі-змаганні «Золоті зернятка народної мудрості». Пізнавальна гра розвивала творчість учнів, учила бути спостережливими, кмітливими та креативними. Досить емоційно пройшов екологічний брейн-ринг у 3-Б класі. Діти показали себе допитливими природолюбами. Цікаво було і учням 4-А класу. До них завітала королева усіх наук – Математика – з інтелектуальною грою «Найрозумніший». Діти з особливим захопленням розгадували математичні ребуси, головоломки, кросворди. Де? Чому? Коли? Як? Такі запитання постійно лунають з вуст учнів 4-Б класу. Тому саме вони спробували дати відповіді на них, узявши участь в інтелектуальному шоу. Діти доводили свої думки, шукали вихід із різних ситуацій, працювали у сервісі LearningApps.org (гра «Мільйонер», «Заповни пропуски»). Та найбільше учнів 4-Б класу потішило змагання «Панянка-селянка». Адже усі дівчатка мріють бути панянками. Та навіть панночка повинна вміти робити все: доглядати за своїм одягом, пришивати ґудзики, готувати здорові їжу. Дівчатка спробували себе у різних ролях. Вони були і рекламними агентами, і шеф-кухарями, і швачками. Кожна команда добре підготувалася і показала справжній клас. Але найбільше діти очікували проведення флешмобу «Танцюймо разом з нами», який залишив найяскравіші, незабутні враження. Ще раз довели вчителі початкових класів, що вони справжні фахівці своєї справи, які постійно прагнуть зробити свою школу острівцем творчості й постійного пошуку. А допомагають їм у цьому їхні вихованці та батьки.

  

    

  

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 321 | Додав: fedina1981 | Дата: 27.03.2018