Головна » Початкова школа
« 1 2 ... 4 5 6 7 »

     Хто не знає про Святого Миколая?  Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.   

      19 грудня  учні 1-А класу на чолі з класним керівником Зюзько В.В. організували та провели свято Миколая «А хто,хто Миколая любить?». До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники янголи. В танці кружляли  зірочки,звучали веселі пісні .
     Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 227 | Додав: fedina1981 | Дата: 21.12.2017

Правильне харчування – запорука здоровя. Дуже важливо з раннього дитинства виховувати культуру харчування. Світ спокус такий великий, діти повинні робити свідомий вибір на користь здорової їжі. Учні 4-Б класу (вчитель Федіна О.Г.) підготували для першокласників театралізоване дійство «Чи все, що смачне – корисне?». У гості до дітвори завітали Мівіна, Чіпси, Сухарики, Кока Кола. Вони спокушали, заманювали, рекламували себе. Та на зміну їм прийшли Печія, Виразка та Гастрит. На щастя, лікар усіх урятував, а дітвора засвоїла урок і навчилася говорити «Ні» шкідливим продуктам. Першачки були задоволені, а учні четвертого класу відчули себе зовсім дорослими, справжніми наставниками.

 

                                                           

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 117 | Додав: fedina1981 | Дата: 21.12.2017

«Створення нового стандарту початкової освіти – це складний крок, який передбачає переосмислення і застосування нових підходів». Новий зміст освіти – це  нове освітнє середовище та  підготовка вчителів.

1 грудня 2017 року на базі навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся науково-практичний семінар «Технології у реалізації Концепції Нової української школи».

У поважному зібранні прийняли участь і вчителі початкових класів закладу, Федіна О.Г. та Кальченко Н.В., які разом із першачками будуть опановувати державний стандарт у 2018-2019 навчальному році.

У рамках семінару відбулося обговорення стану реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти та обмін досвідом з його впровадження.

Участь у таких семінарах мотивує педагогів на подальшу роботу, саморозвиток, сприяє реалізації нових підходів до навчання дітей у початковій школі.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 138 | Додав: fedina1981 | Дата: 07.12.2017

Цікаво й захопливо пройшли осінні канікули в учнів початкової школи. Були і вікторини, і творчі лабораторії, і майстер- класи. А найбільше дітям сподобалося  подорожувати, пізнавати рідний край. Так,  учні 1-А класу пройшли стежками рідного міста, дізнались багато нового та взяли участь у  розважальній програмі  в McDonald’s. Школярі 1-Б класу відвідали краєзнавчий музей. Учні 4-Б класу побували на екскурсії в місті Тростянець. Дітям дуже сподобались краєзнавчий музей, картинна галерея. Та найбільше вразив музей шоколаду.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 154 | Додав: levchenko-inna1204 | Дата: 07.11.2017

З метою виховання в учнів любові до рідного краю, високої патріотичної свідомості, вивчення історико-культурного надбання українського народу 27 березня 2017 року учні 4-х класів здійснили подорож до одного з найстародавніших міст України — Путивля.

Учні побували у Спадщанському лісі, де зародився партизанський рух у роки Другої світової війни. Велике враження на них справив   «Музей партизанської слави» та «Музей бойової техніки під відкритим небом».

Також учні відвідали Молчанський жіночий монастир, краєзнавчий музей, Спасо-Преображенський собор.

Подорож залишила яскраві враження та позитивні емоції.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 149 | Додав: fedina1981 | Дата: 18.04.2017

1-5 6-10 ... 16-20 21-25 26-30 31-35