Головна » Початкова школа
« 1 2 ... 5 6 7

Творча група учнів 4-А й  4-Б класів під керівництвом вчителів Зюзько В.В. й Дорош Н.М. взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». За змістовний та яскраво оформлений фоторепортаж «Ми зростаємо патріотами!» нагороджено грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за перемогу у конкурсі.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 221 | Додав: fedina1981 | Дата: 11.04.2017

З давніх-давен Україна є землею хліборобів. Хліб – найдорогоцінніший витвір людських рук, людської праці. Без хліба немислиме наше життя. Це знають усі: і дорослі, і малі. З поваги до нього починається людина. Учні 3-Б класу відвідали ТОВ «Сумська паляниця». Діти побачили шлях хліба до нашого столу. Екскурсія розпочалася з цеху заквасок. Діти побачили дію дріжджових грибів. Школярів вразив цех, де випікають хліб. Величезні станки, печі, налагоджена робота працівників просто захопили учнів. Там дітей пригостили свіжоспеченими батонами й хлібом. Як пізніше зізналися третьокласники, такої смакоти вони в житті ще не їли.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 140 | Додав: fedina1981 | Дата: 09.04.2017

У березні традиційно проходять Шевченківські дні. Увесь світ віддає шану цьому геніальному українському поету, художнику, мислителю. Кожен українець поринає у світ чарівного слова Кобзаря. Не виключенням стали й  наші учні.  Так у 3-Б класі школярі  під керівництвом учителя Федіної О.Г.  підготували усний журнал «Шевченко і діти». Вони із захопленням розповідали про життя поета, провели «Віртуальну  екскурсію  картинною галереєю». Окрасою став конкурс читців «Вінок Кобзареві».  Цікаво та змістовно пройшла вікторина у 3-А класі «Слово Кобзаря». Узявши  участь у заході присвяченому до Дня народження Т.Г.Шевченка, діти отримали нові емоції, враження , поводилися вільно та були активними співрозмовниками.  Учні 4-Б класу здійснили уявну подорож «На світлини до Шевченка». У цікавій формі презентували свої виступи, розгадували самостійно складені кросворди та вікторини. По закінченню «вишили» рушничок життєвого шляху Кобзаря червоними та чорними квітками.

Хочеться вірити, що наші вихованці, коли виростуть, будуть любити й оберігати близьких, шанувати традиції українського народу, творити красу й добро.

            

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 156 | Додав: fedina1981 | Дата: 15.03.2017

Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Багато втрачає той, хто замінює хвилинки щирого, теплого спілкування зі своєю дитиною, спільний відпочинок.  Тісна та плідна співпраця школи з родиною – запорука успіху у вихованні школярів. Саме тому Тиждень сім'ї у школі  пройшов під девізом  «Ми – одна родина» . Батьки з радістю взяли участь у заходах, що проходили в навчальному закладі.

У 1-Б класі відбулося свято «Мамо мила, ніжна, дорога». Першокласники порадували всіх присутніх своєю щирістю. Вірші про  дивовижну усмішку, теплі руки та ласкаві очі зачарували  всіх. Нікого не залишила байдужим пісня, присвячена мамам.

У 2-А класі пройшло свято  "Рідних жінок зі святом вітаємо". Діти привітали мам та бабусь, подарували їм дорогі серцю хвилини радості. Учні читали вірші, співали пісні, розігрували сценки. А частівки від хлопчиків  принесли  рідним незвичайну радість. У кінці свята матусь чекали невеличкі сюрпризи: листівки, які діти виготовили своїми руками. Свято пройшло весело та зворушливо, радісно та з душею.

У 3-А класі пройшло свято під назвою «Наші діти, як у лузі квіти». Тут дітлахи продемонстрували для своїх мам і тат навички, які отримали в навчальному закладі. Наші учні дуже старалися і принесли для своїх батьків масу задоволення. Батьки також не залишилися без уваги. Адже для них були певні завдання, які вони виконували разом зі своїми дітками. Загалом на святі панувала родинна атмосфера – атмосфера добра, сміху, любові та радості.

У 3-Б класі пройшло родинне свято  «Мамині помічники». Діти тішили батьків не лише віршами, піснями, танцям, а й вправним виконанням конкурсів.  Мами також  не лишилися осторонь. Більшість із них брали участь у різноманітних забавах, показували  вправність  щодо виконання домашніх справ. Мелентьєва Т.П., мама Агейкіної Анни,  порадувала всіх чудовою піснею.

Цікаво та весело у 4-А пройшло свято «Нумо,  дівчатка!». Дівчатка в усіх конкурсах виявили практичні знання, уміння та навички.

У дружній атмосфері пройшло родинне свято, присвячене жіночому дню, у 4-Б класі. Учні  сказали теплі слова  своїм батькам, хлопчики привітали дівчаток запальним танком та частівками. У виконанні дівчаток прозвучали святкові пісні. Активними були батьки учнів. Вони всіляко підтримували своїх дітей, брали активну участь у конкурсах. А наостанок усіх пригостили смаколиками.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 190 | Додав: fedina1981 | Дата: 15.03.2017

         З 20.02.2017 р. по 24.02.2017 р. було проведено Тиждень початкової школи.

 Тиждень початкової школи розпочався урочистою лінійкою, малюнковим вернісажем «Україна, омріяна очима», виставкою  дитячих робіт «Країною юних майстрів» та презентацією-оглядом «Наш клас – просто клас!». Учні 1-4 класів презентували цікаве та насичене шкільне життя у вигляді яскравих колажів. Усі роботи були різноманітні, індивідуальні. Оформлення виставки на І поверсі дало змогу ознайомитись з творчістю не тільки учням, учителям, а й батькам. Вражаючим був конкурс декламаторського мистецтва «Бринить чарівне слово – слово українське» серед учнів 1-4 класів.

У день рідної мови для учнів 1- х класів було проведено мовну гру «Абвгдейка» (учителі Кривець Т.І., Трипольська Н.І.). Діти узагальнювали та закріплювали набуті знання з навчання грамоти, розвивали навички читання, мислення. Учителі подбали про те, щоб жоден учень не залишився осторонь. Були присутні й батьки першокласників. День рідної мови для другокласників запам’ятався цікавою пізнавальною грою «Слово до слова – складається мова» (учителі Любива О.М., Коростіль С.О.). Цей захід показав красу й багатство рідної мови, надав можливість учням показати свої знання, стимулював активність кожного учня, розвивав їх здібності, виховував почуття дружби та взаємоповаги. Учні 3-А класу (учитель Кальченко Н.В.) під час позакласного часу «Дзвенить струмочок рідної мови» демонстрували свої мовні знання, декламували поезії про рідну мову. Захід мав не лише розвиваючий, а й виховний характер, так як був наповнений патріотичними мотивами. У 3-Б класі (учитель Федіна О.Г.) пройшла вікторина «Мова – душа народу», яка була присвячена Всесвітньому дню рідної мови.  Діти не лише розширили свої знання про українську мову, а й цікаво провели час.

У 4 класах пройшло свято «Україно – ми твоя надія!». На святі звучали пісні, музика, поезія, дотепне слово, цікаві загадки, прислів’я та приказки, веселі сценки. Вихором летів по сцені веселий танок.

У день математики яскраві враження залишили урок-гра «Математичний колобок» в учнів 1-х класів (учителі Кривець Т.І., Трипольська Н.І.) В учнів 2-х класів проходив математичний конкурс знавців «Що? Де? Коли?» (учителі Любива О.М., Коростіль С.О.). Під час конкурсу другокласники довели, що математика – королева наук. Із великою зацікавленістю розв’язували логічні завдання учні 3-А класу (учитель Кальченко Н.В.) під час математичного КВК «Цікава математика». У 3-Б класі (учитель Федіна О.Г.) пройшла гра «Математичні вузлики». Гарний настрій створив учням 4-х класів (учителі Зюзько В.В., Дорош Н.М.) математичний круїз «У пошуках скарбів».

 Змістовний, цікавий, доступний урок-подорож «Природничий експрес» пройшов у день природознавства в 1-х класах (учителі Кривець Т.І., Трипольська Н.І.), учні 2-х класів провели віртуальну подорож «Природа нам як рідний дім» (учителі Любива О.М., Коростіль С.О.),яка поглибила знання учнів відомостями про явища природи, продемонструвала проблеми екологічного виховання. Захоплююче пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» в 3-А класі (учитель Кальченко Н.В.). Вона перенесла дітей  у світ чарівної природи. Незвичайну подорож здійснили учні 3-Б класу (учитель Федіна О.Г.), розкриваючи «Таємниці голубої планети». Невичерпною криницею знань для кожного учня 4-х класів була екологічна вікторина «У світі цікавого» (учителі Зюзько В.В., Дорош Н.М.).

У день здоров’я і фізкультури щирі та сяючі посмішки, потік позитивної енергії заряджали учнів 1-х класів (учитель фізичної культури Тарасов Б.І.) під час проведення спортивного свята «Веселі старти». Діти долали труднощі, перешкоди, виявляли почуття товариськості, дружби, колективізму.           

Випробували свою силу і спритність у спортивному змаганні «Твоє життя – твоє здоров’я» учні 2-х класів (учителі Любива О.М., Коростіль С.О.).

Фут – квест  «Стежиною здоров'я» не залишив байдужим нікого з учнів 3-Б  класу. Діти з великим інтересом ходили від станції до станції й виконували завдання, що чекали там на них.

Учні 4-х класів (учителі Зюзько В.В., Дорош Н.М.) показали свої спортивні вміння під час свята «Козацькі розваги».

Не залишилась осторонь і група продовженого дня. Під час Тижня початкової школи було проведено цілу низку цікавих бесід та вікторин для дітей.

Завершальним акордом Тижня початкової школи став «Парад переможців». Було підбито підсумки, нагороджено переможц ... Читати далі »

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 345 | Додав: fedina1981 | Дата: 15.03.2017

1-5 6-10 ... 21-25 26-30 31-35