Головна » 2018 » Вересень » 14 » Родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»
19:09
Родинне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Спорт та здоровий спосіб життя стають усе більш пріоритетними в нашому закладі. Цієї середи родини 2-Б класу показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Назва дійства – говорить сама за себе. Змагання видалися захоплюючими як для дорослих, так і для дітей. Спортивне суперництво панувало на майданчику в кожній естафеті. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися із різноманітними завданнями. Пережиті разом емоції спортивної боротьби, безперечно, сприяли згуртуванню родин.

Програмою було передбачено шість спортивних естафет на перевірку спритності, швидкості та вправності членів родин. У перервах між конкурсами гості свята брали участь у вікторині «Олімпійські ігри» та спортивних руханках.                          

Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні! А от переможці визначилися. Ними стала родина Грибініченко (тато Роман, мама Тетяна і донька Анастасія). Почесні друге і третє місця  вибороли родини Артема Тимченка та Святослава Голубкова. Вони були відзначені грамотами та подарунками.

Поєднавши спорт, розваги, і здорову конкуренцію, -  свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих.

 

Переглядів: 10 | Додав: levchenko-inna1204 | Рейтинг: 0.0/0