Головна » 2018 » Грудень » 22 » Тиждень математики, фізики та інформатики.
23:28
Тиждень математики, фізики та інформатики.

З 10 по 14 грудня 2018 року в школі проходив Тиждень математики, фізики та інформатики. Якщо хтось думає, що ця наука пісна й важка, той помиляється. Організовані й проведені заходи вражали різноманітністю, яскравістю, оригінальністю. Веселих математичних перерв учні чекали з нетерпінням, за цікавими завданнями стояла черга охочих, а кількість зароблених бонусів зростала за законами математичної прогресії. Відкриттям для багатьох стала інформація про те, що Лев Толстой, автор роману «Війна і мир», був автором підручника з арифметики, що Піфагор брав участь у кулачному бою на 58-й Олімпіаді у 548 р. до нашої ери, був чемпіоном з цього виду спорту й зберіг титул ще на   кількох олімпіадах.

Гра «У світі цікавої математики» для учнів сьомих класів показала учням, що математика є гімнастикою розуму. З метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, патріотичного виховання, уміння працювати в команді, зацікавленості у вивченні математики та підготовки до ЗНО для учнів 10-х та 11-х класів було проведено гру «Я люблю Україну, я люблю математику». Усі: і вчителі, і учні – завзято та добросовісно готували заходи, і залишилися задоволеними.

8-і класи переглянули відеожурнал «Відомі українські математики» та мали можливість реалізувати свої ідеї,  узявши участь у роботі наукової лабораторії «Я – дослідник». П’ятикласники підготували виставку висловлювань про математику «Вустами дітей»: «Найкращі слова про математику, фізику та інформатику».  Учні шостих класів розв’язували цікаві задачі у  математичних змаганнях «Задачі для допитливих».

Ще цікавіше було розв’язувати завдання, запропоновані Інтернет-квестом «Ключі від інформаційного простору» та QR-квестом «Знавці інформатики».

Тренінг для старшокласників дав можливість розглянути питання «Безпека в Інтернеті», а конкурс публікацій «Подорож машиною часу в країну інформацію» випробовував дев’ятикласників, перевіряючи їхні навички та вміння.

Створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, активізації та розвитку пізнавального інтересу до математики та інформатики яскраво відобразилось у конкурсі презентацій «Мобільні пристрої в нашому житті».

Тиждень математики, фізики та інформатики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне й корисне дозвілля.

Переглядів: 14 | Додав: levchenko-inna1204 | Рейтинг: 0.0/0