Головна » 2018 » Жовтень » 25 » ТИЖДЕНЬ ПРАВА
16:19
ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Відповідно  до розпорядження  Головного територіального управління юстиції в Сумській області, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради та наказу по закладу з 01 по 05 жовтня 2018 року було проведено тиждень права.

В рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських  морально-естетичних принципів, традицій.

Для  учнів 2-4 класів було проведено  конкурс малюнків на тему «Закон очима  дитини» та гру-мандрівку «Права людини на Україні».

Для учнів  5 – 6  класів була  проведена вікторина «Права та обов’язки батьків та дітей». Під час спілкування діти повторили основні статті конвенції про права дитини, а також  класні керівники Гуніна А.С.,  Давидова Ю.І., Костенецька І.В., Капленко А.В.  наголосили, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що ми всі повинні робити вчинки, які б не зашкоджували оточуючим.

Для 7-х класів класні керівники Коломієць О.М. та Любименко А.С. провели бесіду про відповідальність неповнолітніх за правопорушення.

Для 10 – 11 класів студентами СФХНУВС проведена презентація «Юридична освіта в Україні».

Для учнів 8-х класів відбулася зустріч з працівниками патрульної поліції, які провели бесіду про адміністративну та кримінальну відповідальність малолітніх та неповнолітніх.

Для учнів 8-9-х класів головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та освіти Головного територіального управління юстиції в Сумській області Майбородою Аліною Костянтинівною та провідним спеціалістом Лобановим Денисом Олександровичем проведено тренінг «Протидія боулінгу».

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати  творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

Переглядів: 12 | Додав: levchenko-inna1204 | Рейтинг: 0.0/0