Головна » 2017 » Грудень » 7 » Участь у науково-практичному семінарі "Технології у реалізації Концепції Нової української школи".
11:59
Участь у науково-практичному семінарі "Технології у реалізації Концепції Нової української школи".

«Створення нового стандарту початкової освіти – це складний крок, який передбачає переосмислення і застосування нових підходів». Новий зміст освіти – це  нове освітнє середовище та  підготовка вчителів.

1 грудня 2017 року на базі навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся науково-практичний семінар «Технології у реалізації Концепції Нової української школи».

У поважному зібранні прийняли участь і вчителі початкових класів закладу, Федіна О.Г. та Кальченко Н.В., які разом із першачками будуть опановувати державний стандарт у 2018-2019 навчальному році.

У рамках семінару відбулося обговорення стану реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти та обмін досвідом з його впровадження.

Участь у таких семінарах мотивує педагогів на подальшу роботу, саморозвиток, сприяє реалізації нових підходів до навчання дітей у початковій школі.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 154 | Додав: fedina1981 | Рейтинг: 5.0/1