Головна » 2019 » Березень » 7 » Весела Масляна
17:41
Весела Масляна

По-справжньому святковою видалася Масляна у нашому закладі.  Щире і по-сімейному добре свято було організовано  завдяки злагодженій роботі дітей, вчителів та батьків.

Радісно було спостерігати, як глядацька зала,  прикрашена справжніми декораціями та українським пейзажем, миттєво заповнилася учнями початкових класів та їх батьками. Щедра Масляна, роль якої майстерно виконала Гайкова  Надія Володимирівна, пригощала усіх присутніх святковими смаколиками, запрошувала до конкурсів та забав. Але не тільки варениками та млинцями красне свято, а й яскравими шкільними талантами.

Святкова програма була вельми цікавою, так що поціновувачі смаколиків дещо розгубилися, адже неможливо їсти, коли хочеться підспівувати артистам, які весело виводять улюблені народні пісні. А потім і танцювати пора, бо однокласники зазивають, а ще ігри народні цікаві треба випробувати!

    

 Дуже цікаво розповідали школярі  2-Б класу про історію свята. Вони ніби перенесли слухачів у язичницькі часи, провели пісню-гру «Подоляночка» та виконали український запальний танок. Тільки коли пролунали останні акорди святкової пісня «Масляна» у виконанні творчих і завзятих мам, всіх закликали до символічного спалювання Масляної, яке відбулося на шкільному подвір’ї. Під крики : «Гори, гори ясно!» ритуал було завершено, а всі, хто ще бажав поласувати млинцями, повернулися до школи.

       

  

Добре, що збереглася ця давня традиція зустрічі весни, яку заповідали нам наші предки. По-справжньому казкове і смачне свято, з яким сумно прощатися, але завжди радісно його зустрічати.

 

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 32 | Додав: fedina1981 | Рейтинг: 0.0/0